پوکه ماسه ای یکی دیگر از انواع پوکه معدنی قروه است. اندازه پوکه ماسه ای بین ۱ تا ۵ میلیمتر می باشد . وزن هر متر مکعب  پوکه ماسه ای قروه بین ۸۰۰ الی ۹۰۰ کیلوگرم می باشد. این در حالی است که وزن هر متر مکعب  پوکه ماسه ای معمولی تقریبا ۹۰۰ الی ۱۰۰۰ کیلوگرم است که این اختلاف وزن نشان از کیفیت بالای پوکه ماسه ای قروه دارد.

در کل انواع مختلف پوکه معدنی قروه در حجم مشخص ، مثلا یک متر مکعب از پوکه سایر مناطق بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ کیلوگرم سبکتر است . سبکی و درجه سختی بالا دو ویژگی برتر پوکه قروه است که آن را به بهترین پوکه کشور تبدیل کرده است .

موارد مصرف پوکه ماسه ای قروه

برای تولید بلوک های سقفی و دیواری و برای ساخت بتن سبک و پر کردن سطح لوله ها از پوکه ماسه ای استفاده می شود که به طور چشمگیری وزن محصول ساخته شده را کاهش می دهد. با استفاده از پوکه ماسه ای در تولید انواع بلوک با توجه به اینکه حجم معینی از بلوک را پوکه معدنی تشکیل می دهد در نتیجه محصول ساخته شده وزن پایینی دارد . از طرفی چون پوکه معدنی دارای درجه سختی بالایی است و مقاومت بسیار بالایی دارد ؛ بلوک ساخته شده بسیار محکم و مقاوم خواهد بود .

استفاده از پوکه معدنی

انواع مختلف پوکه معدنی در ساخت و سازها مورد استفاده قرار می گیرد . هرکدام از انواع آن دارای خاصیت معین و مربوط به خود است که این امر باعث می شود هر نوع پوکه در مکان خاصی و در مورد معینی استفاده شود . مثلا برای پشت بام می توان از پوکه بادامیو یا فندوقی استفاده کرد ، این که از کدام نوع استفاده شود بسته به نوع ساختمان و نظر معمار متفاوت است و در مکان های مختلف با هم متفاوت است .

همانطور که از مزایای پوکه معدنی قروه گفتیم این نکته را نیز باید اظافه کنیم که پوکه قروه علاوه بر ویژگی های خاصش دارای قیمت بسیار مناسبی است . بطوری که خرید آن در نقاط دور دست ایران هم مقرون به صرفه خواهد بود. به همین دلیل است که پوکه قروه به اقصی نقاط ایران ارسال می شود و مشتریان نیز از محصول دریافتی رضایت کامل را دارند.

محصولات شرکت پوکه آکام قروه : 
–  پوکه بادامی قروه:
پوکه معدنی بادامی یکی از انواع پوکه معدنی قروه است که اندازه آن از ۱۸ تا ۲۶ میلیمتر میباشد .
– سنگ پوکه معدنی فندوقی قروه:
پوکه معدنی فندقی یکی از انواع پوکه معدنی قروه است که اندازه آن از ۱۰ تا ۲۰ میلیمتر متغیر می باشد .
– سنگ پوکه معدنی نخودی قروه:
پوکه معدنی نخودی یکی از انواع پوکه معدنی قروه است که اندازه آن از ۵ تا ۱۲ میلیمتر متغیر می باشد .
– سنگ پوکه معدنی عدسی قروه:
پوکه معدنی عدسی یکی از انواع پوکه معدنی قروه است که اندازه آن از ۳ تا ۷ میلیمتر متغیر می باشد .
– سنگ پوکه معدنی ماسه‌ای قروه:
پوکه معدنی ماسه‌ای یکی از انواع پوکه معدنی قروه است که اندازه آن از ۱ تا ۵ میلیمتر متغیر می باشد .

خرید پوکه معدنی ماسه ای

هموطنان گرامی برای خرید پوکه معدنی و یا جهت مشاوره می توانید با شماره زیر تماس بگیرید :

09183708137  جلالی